Мишка
Jedel W400 Wireless
Відео 1Фото 5 |
Jedel W400 Wireless 2020 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jedel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jedel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jedel W400 Wireless
Усі ціни 25 →Мышь беспроводная JEDEL W400 Black 36188 | 248 грн. |
Jedel EDEL W400 Black 76028 | 269 грн. |
Jedel W400 | 218 грн. |
Миша Jedel W400 Wireless Black (YT08444) | 218 грн. |
Мышь беспроводная JEDEL W400, 1600DPI, Black 2.4GHZ, Box | 235 грн. |
ще 20 пропозицій
Низька чутливість сенсора Є кнопки Сенсор користуюся Jedel W400 Wireless менше місяця |
Чудова мишка! Дуже змінилася думка Надійна, жива досі і нічого не зламалося, приємний для руки матеріал (не те що мишка від Havit, яку я купував) Розібрати її зможе будь-хто, прокликає, легко натискати. Для майнкрафта саме те, на пвп серверах кльово грати Зник дабл клік LACKY: користуюся Jedel W400 Wireless кілька місяців |
Не було зривів, добре тримає заряд від батарейки Незручний матеріал, дабл клік, неприємний звук кліку LACKY: користуюся Jedel W400 Wireless менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →