Мишка
Jedel M80
Відео 3 |
Jedel M80 2021 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jedel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jedel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jedel M80
Усі ціни 10 →Миша Jedel M80/07549 Black USB | 170 грн. |
Комп'ютерна провідна мишка Jedel M80 D100 пластик USB | 278 грн. |
Миша Jedel M80 чорна | 145 грн. |
Комп'ютерна провідна мишка Jedel M80 D100 Чорна | 270 грн. |
Комп'ютерна провідна мишка Jedel M80 D100 Чорний | 270 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →