Шліфувальний верстат Jet JSG-64 152 мм / 400 Вт 230 В (10000890M)
Відео 1Фото 5 |
Jet JSG-64 152 мм / 400 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JSG-64 152 мм / 400 Вт 230 В
Усі ціни 7 →Тарілчасто-стрічковий шліфувальний верстат JET JSG-64 | 8 800 грн. |
Шлифовальный станок JET (JSG-64) | 8 800 грн. |
Комбінований шліфувальний верстат JET JSG-64 (10000890M) | 7 370 грн. |
Шліфувальний верстат Jet JSG-64 | 7 464 грн. |
Тарельчато-ленточный шлифовальный станок JET JSG-64 (10000890M) | 8 624 грн. |
Верстат шліфувальний тарілчасто-стрічковий JET JSG-64 | 8 868 грн. |
Тарілчасто-стрічковий шліфувальний верстат JET JSG-64 | 8 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →