Точильний верстат Jet JBG-200 200 мм / 670 Вт 230 В підсвічування (577902M)
Відео 2Фото 5 |
Jet JBG-200 200 мм / 670 Вт 230 В підсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JBG-200 200 мм / 670 Вт 230 В підсвічування
Усі ціни 6 →Точило электрическое JET (JBG-200) | 9 850 грн. |
Заточний верстат Jet JBG-200 577902M | 8 850 грн. |
Точильний верстат Jet JBG-200 | 9 041 грн. |
Верстат для заточування JET JBG-200 | 10 865 грн. |
Точильний верстат (577902M) JET JBG-200 | 9 850 грн. |
Точильний верстат JET JBG-200 | 9 850 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →