Корм для собак Josera Help 10 кг
Josera Help Weight/Diabetic Dog 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera Help 10 кг
Усі ціни 7 →Ветеринарна дієта для собак Josera Help Weight Diabetic Dog Йозера Вейт ен | 2 970 грн. |
Корм Josera Help VD Weight & Diabetic Dog сухий для собак із зайвою вагою | 2 970 грн. |
Ветеринарна дієта з домашньою птицею для регулювання та зменшення ваги Jos | 2 673 грн. |
Корм Josera Help VD Weight & Diabetic Dog сухий для собак із зайвою вагою | 2 970 грн. |
Сухий корм Josera Help Weight & Diabetic Dog Підтримка при ожирінні та діа | 2 970 грн. |
Сухий корм для собак Josera Help Weight & Diabetic Dog при надмірній вазі | 2 970 грн. |
Сухий корм для собак, підтримка при надмірній вазі та діабеті Йозера Joser | 2 970 грн. |
Поддержка при избыточном весе и диабете:
- подходит для сбалансированной диеты, которая разработана под эти потребности
- поддерживает терапию диабета благодаря пониженному содержанию калорий и сахара
- поддерживает нормальный уровень сахара в крови и способствует насыщению
- ингредиенты корней имбиря обладают пищеварительным эффектом
- стимуляция метаболизма за счет высокого содержания белка
- L-карнитин стимулирует жировой обмен и поддерживает мышечную массу
Модификації Josera Help
Ціни на Josera Help |
---|---|---|---|---|
Josera Help 0.9 кг | від 318 грн. | 7 пропозицій | ||
Josera Help 4.5 кг | від 1 590 грн. | 1 пропозиція | ||
Josera Help 10 кг | від 2 673 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →