Корм для собак Josera Help 0.9 кг
Josera Help Weight/Diabetic Dog 900 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera Help 0.9 кг
Ветеринарна дієта для собак Josera Help Weight Diabetic Dog Йозера Вейт ен | 318 грн. |
Ветеринарна дієта з домашньою птицею для регулювання та зменшення ваги Jos | 318 грн. |
Сухий корм Josera Help Weight & Diabetic Dog Підтримка при ожирінні та діа | 318 грн. |
Сухий корм для собак Josera Help Weight & Diabetic Dog при надмірній вазі | 318 грн. |
Підтримка при надмірній вазі та діабеті:
- підходить для збалансованої дієти, яка розроблена під ці потреби
- підтримує терапію діабету завдяки зниженому вмісту калорій та цукру
- підтримує нормальний рівень цукру в крові та сприяє насиченню
- інгредієнти коріння імбиру мають травний ефект
- стимуляція метаболізму за рахунок високого вмісту білка
- L-карнітин стимулює жировий обмін та підтримує м'язову масу
Модификації Josera Help
Ціни на Josera Help |
---|---|---|---|---|
Josera Help 0.9 кг | від 318 грн. | 6 пропозицій | ||
Josera Help 4.5 кг | від 1 590 грн. | 1 пропозиція | ||
Josera Help 10 кг | від 2 673 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →