Литий диск JT 1304 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA67,1
від 4 784 до 6 409 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації JT 1304 1
Характеристики
JT 1304 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JT 1304 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA67,1
Сортувати
JT 1304 R16 W6.5 PCD5x114,3 ET40 DIA67.1 HHB | 6 409 грн. |
JT 1304 6,5x16/5x114,3 D67,1 ET40 HHB | 5 975 грн. |
Диски JT 1304 6,5x16 5x114,3 ET40 DIA67,1 (HHB) | 4 832 грн. |
JT 1304 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) HHB | 4 784 грн. |
JT 1304 6.5x16 5x114.3 ET40 DIA67.1 HHB | 5 250 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі