Литий диск JT 9010 7x16/5x114,3 ET40 DIA67,1
від 3 776 до 3 960 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації JT 9010 1
Характеристики
JT 9010 7x16/5x114,3 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JT 9010 7x16/5x114,3 ET40 DIA67,1
Сортувати
JT 9010 7x16 5x114.3 ET40 DIA67.1 BR | 3 834 грн. |
Диски JT 9010 7x16 5x114,3 ET40 DIA67,1 (bronze) | 3 815 грн. |
JT 9010 (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) bronze | 3 776 грн. |
JT 9010 7x16 5x114.3 ET40 DIA67.1 BR | 3 960 грн. |
JT JT 9010 7x16 5x114.3 ET40 DIA67.1 BR | 3 888 грн. |
JT 9010 (R16 W7 PCD5x114,3 ET40 DIA67,1) 1931818 | 3 787 грн. |
Закрити
Схожі