Литий диск JT R9305R 9x20/6x139,7 ET20 DIA110,5
від 6 382 до 7 554 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):110.5 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації JT R9305R 1
Характеристики
JT R9305R 9x20/6x139,7 ET20 DIA110,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JT R9305R 9x20/6x139,7 ET20 DIA110,5
Сортувати
JT R9305R R20 W9 PCD6x139,7 ET20 DIA110.5 BKLM | 7 535 грн. |
JT R9305R 9,0x20/6x139,7 D110,5 ET20 BKL/M | 7 018 грн. |
Диски JT R9305R 9x20 6x139,7 ET20 DIA110,5 (BKLM) | 6 382 грн. |
JT R9305R 9x20 6x139.7 ET20 DIA110.5 BKP | 6 560 грн. |
JT R9305R BKL/M (PCD6x139.7 R20 J9.0 ET20 DIA110.5) | 6 553 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі