Візочок Junama Glow Duo 2 in 1
Фото 14 |
Junama Glow Duo 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:94 см
Вага в зборі:22.1 кг
Всі характеристики
Купити Junama Glow Duo 2 in 1
Усі ціни 10 →Коляска універсальна для двійні Junama Glow Duo 01 J-G-DUO-01 | 40 500 грн. |
Коляска універсальна для двійні Junama Glow Duo 02 J-G-DUO-02 | 40 500 грн. |
Коляска універсальна для двійні Junama Glow Duo 03 J-G-DUO-03 | 40 500 грн. |
Коляска універсальна для двійні Junama Glow Duo 04 J-G-DUO-04 | 40 500 грн. |
Коляска універсальна для двійні Junama Glow Duo 05 J-G-DUO-05 | 40 500 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →