Візочок Junama Glow 2 in 1
Фото 12 |
Блискуча коляска з оздобленням нижньої частки люльки під діаманти. Рама вироби може бути пофарбована в золотий, срібний та бронзовий кольори, що підкреслює преміальний статус моделі. Коляска поставлена на стійкі до проколів гелеві колеса. Амортизаційна та гальмівна системи Junama Glow 2 in 1 вбудовані в шасі. Прихована «посадка» оберігає їх від бруду та інших негативних факторів зовнішнього середовища.
Чохол люльки для новонароджених виготовлений з практичної еко-шкіри. Оббивка всередині кошика виконана з натуральної тканини. Приблизно з 6-місячного віку дитину пересаджують в прогулянковий блок, який розжився плавно регульованою спинкою, знімним бампером, паховими обмежувачами, п'ятиточковими ременями безпеки, регульованою підніжкою і капюшоном, який опускається. Додатково на шасі виробу можна встановити автокрісло групи 0+ через спеціальні перехідники (ні автосидения, ні адаптерів в штатній комплектації немає). При повному «параді» вага коляски в зборі досягає 15.4 кг.
Купити Junama Glow 2 in 1
Усі ціни 29 →Универсальная коляска 2 в 1 Junama Glow 02 золотистая с белым (J-G-02) | 26 300 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Junama Glow (01) J-G-01 | 26 300 грн. |
Дитяча коляска універсальна 2 в 1 Junama Glow 02 (J-G-02) | 26 300 грн. |
Junama Glow V2 01 Głęboko Spacerowy | 38 120 грн. |
Junama Glow V2 01 Głęboko Spacerowy | 39 073 грн. |