Кавоварка De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S нержавіюча сталь
Відео 37Фото 6 |
De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S нержавіюча сталь |
|
Цю модель можна впевнено зарахувати до найбільш прогресивним кавовим машинам на ринку. De'longhi ECAM 350.75 — повністю автоматичний пристрій, що забезпечує приготування великої кількості різних напоїв, серед яких виділимо еспресо лунго, Flat White, капучіно, лате макіато та ін. Модель оснащена власним резервуаром для молока і вбудованою кавомолкою з можливістю регулювання бажаного ступеня помелу. Зручна у використанні панель управління з великим інформаційним дисплеєм максимально спрощує процес експлуатації; користувач може задавати бажану міцність напою і його об'єм, в тому числі і готувати одразу дві порції.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S нержавіюча сталь
Усі ціни 22 →Кавомашина автоматична Delonghi ECAM 350.75.S | 26 683 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi ECAM 350.75.S | 24 200 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Ecam 350.75.S | 26 833 грн. |
Кавомашина Delonghi ECAM 350.75.S | 23 499 грн. |
Кавоварка DeLonghi Ecam 350.75 S | 28 982 грн. |
ще 17 пропозицій
0 0 0 7 |
Я в захопленні. Розмір невеликий, але і ємності для води, і для зерен достатньо. Є багато ступенів регулявання помелу, використовую всього 2 найдрібніші. Пінка виходить дуже густа та пишна. Найголовніше – це простота її очищення. Треба розуміти, що каву також треба купувати нормальну, щоб напій вам понравився хороший капучінатор, велика ємність для води, легка в користуванні та очищенні. ні Ерік: користуюся De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.W більше року |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
Модификації De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S
Ціни на De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.W білий | від 27 992 грн. | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S нержавіюча сталь | від 23 499 грн. | 22 пропозиції | ||
De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B чорний | від 25 199 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →