Кавоварка Jura E80 15083 чорний
Відео 4Фото 5 |
Jura E80 15083 чорний |
|
Багатофункціональна автоматизована кавова машина від швейцарського виробника, відомого бездоганно високою якістю своїх кавоварок. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для побутового та офісного використання. Оснащується сучасною цифровою системою управління з кольоровим дисплеєм. Здатна готувати каву: еспресо, американо, рістретто (еспресо підвищеної міцності), капучино, флет уайт, лате макіато, гаряче молоко збите в піну і гарячу воду.
Кавово-молочні напої готуються в автоматичному режимі, достатньо лише підключити окремий глечик з молоком. Важливою особливістю кавоварки Jura E80 15083 стало використання унікальної фірмової технології імпульсної екстракції P. E. P. (Pulse Extraction Process), що гарантує досягнення оптимального ступеня насиченості смаку. Вбудована жорновий кавомолка забезпечує 12 різних ступенів помелу (6 основних+ 6 проміжних), а в процесі заварювання можлива гнучка налаштування об'єму, міцності (8 позицій) і температури (2 позиції) видається кави та напоїв на його основі. Завдяки особливостям конструкції кавоварка може одночасно готувати дві порції еспресо. Обладнана незнімним заварювальний блоком з попередніми змочуванням і максимальною місткістю 16 г. Чистоту і ідеальне гігієнічний стан пристрою легко підтримувати завдяки вбудованим режимів очистки і промивки, які запускаються однією кнопкою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jura.
Купити Jura E80 15083 чорний
Усі ціни 22 →Jura E8 Piano Black (EB) (15355) офіційна гарантія | 53 199 грн. |
Jura E8 Piano Black (EB) 15355 | 46 490 грн. |
Кавоварка Jura E8 Piano Black | 52 755 грн. |
Кавомашина JURA E8 Piano Black (EB) | 48 499 грн. |
Jura E80 Piano Black (15295) | 49 470 грн. |
- Регульована висота капучинатора 107 — 153 мм
- Контейнер для макухи на 16 порцій
Модификації Jura E80 15083
Ціни на Jura E80 15083 |
---|---|---|---|---|
Jura E8 15306 білий | від 46 398 грн. | 24 пропозиції | ||
Jura E8 15247 сріблястий | від 40 268 грн. | 17 пропозицій | ||
Jura E8 15267 сірий | від 50 022 грн. | 17 пропозицій | ||
Jura E8 15235 хром | від 54 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Jura E80 15083 чорний | від 46 380 грн. | 22 пропозиції |