Вантажна шина Kabat SGP-04 12.4 R24 120A6
Виберіть розмір вантажної шини
Kabat SGP-04 12.4 R24 120A6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kabat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kabat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kabat SGP-04 12.4 R24 120A6
Усі ціни 6 →Kabat SGP-04 12.4 R24 120A6 | 7 928 грн. |
Шини Kabat SGP-04 (с/х) 12,4 R24 120A6 8PR | 8 957 грн. |
Kabat SGP-04 (12.4/R24 120A6) | 7 921 грн. |
Грузовые шины Kabat SGP-04 (с/х) 12.4 R24 120A6 8PR 1001459992 | 9 932 грн. |
Cільгосп шина KABAT SGP-04 (універсальна) 12.4-24 120A6 8PR | 9 446 грн. |
KABAT Cільгосп шина KABAT SGP-04 (універсальна) 12.4-24 120A6 8PR | 9 491 грн. |
Модификації Kabat SGP-04 12.4 R24 120A6
Ціни на Kabat SGP-04 12.4 R24 120A6 |
---|---|---|---|---|
Kabat SGP-04 11.2 R24 116A6 | від 7 815 грн. | 2 пропозиції | ||
Kabat SGP-04 12.4 R24 120A6 | від 7 921 грн. | 6 пропозицій | ||
Kabat SGP-04 14.9 R24 128A6 | від 11 608 грн. | 2 пропозиції |