Літня шина Kapsen HP7 245/60 R18 105H
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Kapsen HP7 245/60 R18 105H 245/60 R18 105 H 245/60 R18 105 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen HP7 245/60 R18 105H
Усі ціни 22 →Kapsen PracticalMax H/P HP7 245/60 R18 105H | 3 476 грн. |
Kapsen HP7 245/60 R18 105H | 3 743 грн. |
Kapsen PracticalMax H/P HP7 (245/60R18 105H) | 3 411 грн. |
Летние шиныKapsen HP7 245/60 R18 105H 1002471621 | 3 449 грн. |
KAPSEN Літня шина KAPSEN PracticalMax H/P HP7 245/60R18 105H | 3 284 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Kapsen HP7 245/60 R18 105H
Ціни на Kapsen HP7 245/60 R18 105H |
---|---|---|---|---|
Kapsen HP7 245/60 R18 105H | від 3 265 грн. | 22 пропозиції | ||
Kapsen HP7 245/60 R18 105V | від 3 437 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →