Літня шина Doublestar DSS02 245/60 R18 105H
Виберіть розмір шин
Doublestar DSS02 245/60 R18 105H 245/60 R18 105 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doublestar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doublestar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Doublestar DSS02 245/60 R18 105H
Усі ціни 23 →Doublestar Crossleader DSS02 245/60 R18 105H | 3 510 грн. |
Doublestar Crossleader DSS02 245/60 R18 105H | 3 030 грн. |
Doublestar DSS02 245/60 R18 105H | 4 428 грн. |
Double Star DSS02 (245/60R18 105H) | 3 281 грн. |
DOUBLESTAR Літня шина DOUBLESTAR DSS02 245/60R18 105H | 3 269 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Doublestar DSS02 245/60 R18 105H
Ціни на Doublestar DSS02 245/60 R18 105H |
---|---|---|---|---|
Doublestar DSS02 245/60 R18 105H | від 3 030 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →