Літня шина Kapsen K3000 225/40 R19 93W
Відео 1Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kapsen K3000 225/40 R19 93W 225/40 R19 93 W 225/40 R19 93 W RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen K3000 225/40 R19 93W
Усі ціни 33 →Шина Kapsen K3000 225/40 R19 93W XL | 2 449 грн. |
Kapsen Papide K3000 225/40 R19 93W XL | 2 564 грн. |
Kapsen K3000 225/40 R19 93W XL | 2 578 грн. |
Kapsen K3000 225/40 R19 93W XL | 2 759 грн. |
Kapsen K3000 (225/40R19 93W) | 2 515 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kapsen K3000 225/40 R19 93W
Ціни на Kapsen K3000 225/40 R19 93W |
---|---|---|---|---|
Kapsen K3000 225/40 R19 93W | від 2 407 грн. | 33 пропозиції | ||
Kapsen K3000 225/40 R19 93W Run Flat | від 3 398 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →