Ручний розпилювач Bradas WL-EN51M
Bradas WL-EN51M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas WL-EN51M
Пістолет для поливу Bradas WATER CLICK WHITE LINE регульований металевий W | 730 грн. |
Пістолет для поливу регулювань металевий, WATER CLICK, WHITE LINE, WL-EN51 | 728 грн. |
Пістолет для поливу Bradas WHITE LINE WATER CLICK (WL-EN51M) | 659 грн. |
Пістолет для поливу Bradas WATER CLICK WHITE LINE регульований металевий W | 730 грн. |
Пістолет для поливу Bradas регульований металевий, WATER CLICK, WHITE LINE | 750 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →