Мотошина Kenda K270 4.6 -17 66P
Відео 20Фото 13 | 2 070 грн. Купити! Покришка KENDA K270 DUAL SPORT 4.60-17 66P TT 6PR (351883)Маркетплейс: Rozetka.ua Тру байкерЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Kenda K270 4.6 -17 66P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kenda K270 4.6 -17 66P
Ціни на Kenda K270 4.6 -17 66P |
---|---|---|---|---|
Kenda K270 3 R18 47P | від 1 150 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K270 3.5 -17 54P | від 2 380 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 3.5 R17 54P | від 2 436 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K270 3.5 R18 56P | від 2 545 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K270 3.25 -21 57P | від 1 820 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 3.25 R21 57P | від 1 599 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 4 -18 64P | від 2 275 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 4 -18 69P | від 2 118 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 4 R18 69P | від 2 187 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 4.1 R18 58P | від 1 921 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 4.6 -17 66P | від 2 070 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 4.6 R17 65P | від 1 725 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 4.6 R17 66P | від 1 819 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K270 4.6 R18 63P | від 1 965 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K270 5.1 R17 71P | від 2 858 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 90/90 -21 54P | від 1 835 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K270 90/90 R21 54P | від 1 527 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K270 120/80 R18 62P | від 1 991 грн. | 2 пропозиції |