Кухонний комбайн Kenwood Prospero Plus KHC29.J0SI сріблястий
Відео 4Фото 7 |
Kenwood Prospero Plus KHC29.J0SI сріблястий білий сріблястий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood Prospero Plus KHC29.J0SI сріблястий
Усі ціни 23 →Кухонний комбайн Kenwood KHC29.J0SI | 9 249 грн. |
Кухонна машина Kenwood KHC29.J0SI | 9 285 грн. |
Кухонний комбайн Kenwood KHC29.J0SI | 7 770 грн. |
Кухонний комбайн Kenwood KHC29.J0SI Prospero+ | 7 981 грн. |
Kenwood KHC29.J0SI | 8 050 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kenwood Prospero Plus KHC29.J0SI
Ціни на Kenwood Prospero Plus KHC29.J0SI |
---|---|---|---|---|
Kenwood Prospero Plus KHC29.J0WH білий | від 7 299 грн. | 24 пропозиції | ||
Kenwood Prospero Plus KHC29.J0SI сріблястий | від 6 983 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →