Тостер Kenwood kMix TCX 751WH
Відео 1Фото 7 |
Kenwood kMix TCX 751WH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood kMix TCX 751WH
Тостер Kenwood kMix TCX751WH | 8 246 грн. |
Тостер Kenwood kMix TCX751WH | 8 250 грн. |
Тостер Kenwood kMix TCX751WH | 8 240 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kenwood kMix TCX 751WH
Ціни на Kenwood kMix TCX 751WH |
---|---|---|---|---|
Kenwood kMix TCX 751WH | від 8 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenwood kMix TCX 751RD | від 2 775 грн. | 9 пропозицій | ||
Kenwood kMix TCX 751BK | від 5 340 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →