Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Line-V 22 505x1205 (PLV220501201R2K)
від 11 385 до 16 961 грн. Порівняти ціни 20 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Line-V 22 38
Характеристики
Kermi Therm-X2 Line-V 22 505x1205 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Line-V 22 505x1205
Сортувати
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Line-V PLV 22 505X1205 1730 Вт PLV2205012 | 11 625 грн. |
Kermi Therm-X2 Line-V PLV 22 505X1205 1730 Вт (PLV220501201R2K) | 11 625 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi PLV22 500x1200 (PLV220501201R2K) | 11 965 грн. |
Kermi Therm-X2 Line-V PLV 22 505X1205 1730 Вт (PLV220501201R2K) | 11 625 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Line-V PLV 22 505X1205 мм 1730Вт, PLV2205 | 11 625 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Рекомендуємо