Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Line-V 22 505x705 (PLV220500701R2K)
від 5 222 до 9 579 грн. Порівняти ціни 22 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Line-V 22 38
Характеристики
Kermi Therm-X2 Line-V 22 505x705 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Line-V 22 505x705
Сортувати
Kermi Kermi Therm-x2 Line-V PLV 22 505x705 | 8 593 грн. |
Радиатор отопления Kermi Therm-X2 Line-V Plv 22 505X705 мм 1012 Вт | 8 583 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Line-V PLV 22 505X705 1012 Вт PLV22050070 | 8 593 грн. |
Kermi Therm-X2 Line-V PLV 22 505X705 1012 Вт (PLV220500701R2K) | 8 593 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi PLV22 500x700 (PLV220500701R2K) | 8 844 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Рекомендуємо