Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 22 500x1300
від 9 559 до 14 559 грн. Порівняти ціни 29 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 22 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 22 500x1300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 22 500x1300
Сортувати
Kermi Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 22 500X1300 мм (FTV220501301R2K) | 9 959 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Profil-V FTV 22 тип 500x1300 мм Therm-X2 2351 Вт F | 10 182 грн. |
Радиатор стальной Kermi Therm-X2 Profil-V Ftv 22 500X1300 мм | 9 923 грн. |
Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 22 500X1300 мм (FTV220501301R2Z) | 9 959 грн. |
Радіатор Kermi FTV, тип 22, 500x1300 мм, нижнє підключення | 9 559 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо