Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1200 (FK0220201201NXK)
від 4 670 до 6 903 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1200
Сортувати
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 200x1200 (FK0220201201NXK) | 6 189 грн. |
Радиатор Kermi FK0 22 200/1200 1101W стальной, боковое подключение FK02202 | 5 942 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1200 | 6 903 грн. |
Радіатор сталевий Kermi FKO 22 200x1200 бічне підключення (FK0220201201NXK | 5 940 грн. |
Kermi FKO 22 200x1200 | 4 670 грн. |
Радіатор Kermi FKO 22 200x1200 бічне підключення FK0220201201NXK | 5 940 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 200x1200 (FK0220201201NXK) | 6 189 грн. |
Закрити
Рекомендуємо