Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 500x1000 (FK0220510W02)
від 5 160 до 9 651 грн. Порівняти ціни 30 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 500x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 500x1000
Сортувати
Kermi Kermi Therm-x2 Profil-K FK0 22 500x1000 | 6 615 грн. |
Kermi Kermi FKO 22 500x1000 | 6 225 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Profil-K FK0 22 500X1000 1540 Вт FK022051 | 6 615 грн. |
Радиатор отопления Kermi Therm-X2 Profil-K FK0 22 500X1000 мм 1540 Вт | 6 591 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K FK0 22 500X1000 1540 Вт (FK0220510W02) | 6 615 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо