Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 11 300x800
від 2 170 до 4 193 грн. Порівняти ціни 32 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 11 85
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 11 300x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 11 300x800
Сортувати
Kermi Kermi Profil-K FK0 11 300x800 | 2 859 грн. |
Kermi Kermi FKO 11 300x800 | 2 690 грн. |
Радиатор стальной Kermi Profil-K FK0 11 300X800 мм | 2 849 грн. |
Радіатор сталевий Kermi, Profil-K, FK0 11 300X800 мм FK0110308W02 | 2 859 грн. |
Kermi, Profil-K, FK0 11 300X800 мм (FK0110308W02) | 2 859 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо