Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 11 600x800
від 4 996 до 5 967 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 11 85
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 11 600x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 11 600x800
Сортувати
Kermi Kermi FTV 11 600x800 | 4 996 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FTV11 600x800 (FTV110600801R2K) | 5 464 грн. |
Kermi FTV 11 600x800 (FTV110600801R2K) Підключення Ліворуч (під замовлення | 5 435 грн. |
Стальной радиатор Kermi FTV 11 600x800 | 5 967 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FTV11 600x800 (FTV110600801R2K) | 5 464 грн. |
Kermi FTV 11 600x800 (FTV110600801R2K) Підключення Праворуч FTV110600801R2 | 5 435 грн. |
Kermi FTV 11 600x800 | 5 265 грн. |
Закрити
Рекомендуємо