Духова шафа Kernau KBO 1067.1 SK X
Kernau KBO 1067.1 SK X нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBO 1067.1 SK X
Духовка електрична Kernau Kbo 1067.1 SK X | 11 566 грн. |
Духовка електрична Kernau KBO 1067.1 SK X | 12 070 грн. |
Духовка электрическая Kernau KBO 1067. 1SK X | 13 917 грн. |
Духовий шафа Kernau KBO 1067.1 SK X | 13 927 грн. |
Модификації Kernau KBO 1067.1 SK X
Ціни на Kernau KBO 1067.1 SK X |
---|---|---|---|---|
Kernau KBO 1067.1 SK X | від 11 566 грн. | 4 пропозиції | ||
Kernau KBO 1067.1 SK B | від 19 270 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →