Духова шафа Perfelli Diamond 6D8L BIANCO
Фото 10 |
Perfelli Diamond 6D8L BIANCO |
|
Порівняно недорога електрична духова шафа, яка поєднує в собі сучасний дизайн, досить типову для пристроїв цього виду високу функціональність та містку робочу камеру. Модель була представлена на ринку брендом Perfelli у 2023 році. Пристрій може бути хорошим вибором для періодичного домашнього використання. З місткістю 73 л, духова шафа Perfelli Diamond 6D8L BIANCO надає достатньо простору для різних кулінарних завдань.
Панель управління сформована із звичних для більшості користувачів поворотних регуляторів, ряду сенсорних кнопок та невеликого цифрового дисплея. Шафа оснащена різноманітними режимами приготування, включаючи популярний гриль, конвекцію та функцію розморожування. Це дозволяє адаптуватися до різних рецептів та уподобань. Трискляні дверцята шафи допомагають зберігати тепло всередині, забезпечуючи рівномірне та ефективне приготування, а також запобігають ризику отримання опіків при дотику до нагрітих дверцят. Ще однією особливістю моделі є її енергоефективність класу A, що робить її економічною у використанні. Заявлена виробником потужність підключення становить 2,5 квт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Купити Perfelli Diamond 6D8L BIANCO
Усі ціни 16 →Perfelli Perfelli Diamond 6D8L BIANCO | 12 799 грн. |
Духова шафа електрична Perfelli DIAMOND 6D8L BIANCO | 12 798 грн. |
Духова шафа електрична Perfelli Diamond 6D8L Bianco | 12 579 грн. |
Духовой шкаф электрический Perfelli Diamond 6D8L Bianco | 12 579 грн. |
Духовой шкаф Perfelli DIAMOND 6D8L BIANCO | 12 159 грн. |
Модификації Perfelli Diamond 6D8L BIANCO
Ціни на Perfelli Diamond 6D8L BIANCO |
---|---|---|---|---|
Perfelli Diamond 6D8L BIANCO | від 12 159 грн. | 17 пропозицій | ||
Perfelli Diamond 6D8L INOX | від 11 779 грн. | 16 пропозицій | ||
Perfelli Diamond 6D8L NERO | від 11 399 грн. | 16 пропозицій |