Духова шафа Kernau KBO 1280 TC
Kernau KBO 1280 TC |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBO 1280 TC
Усі ціни 8 →Духовка електрична KERNAU KBO 1280 TC Gun Metal | 22 000 грн. |
Духовка электрическая Kernau KBO 1280 TC Gun METAl | 22 271 грн. |
Kernau KBO 1280 TC Copper | 22 400 грн. |
Kernau KBO 1280 TC Copper | 22 960 грн. |
Kernau KBO 1280 TC Copper | 23 520 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →