Похідний ніж Kershaw CQC-8K
Відео 14Фото 3 |
Kershaw CQC-8K |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kershaw 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kershaw.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kershaw CQC-8K
Усі ціни 15 →Нож складной Kershaw CQC-8K (длина: 206мм, лезвие: 89мм, черное), черный 1 | 2 840 грн. |
Нож Kershaw CQC-8K (1740.01.69) | 2 911 грн. |
Kershaw CQC-8K (6044TBLK) | 2 910 грн. |
Нож тактический Kershaw CQC-8K 6044TBLK | 2 910 грн. |
Ніж Kershaw CQC-8K (6044TBLK) | 2 910 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →