Похідний ніж Kershaw Osso Sweet (1830)
Відео 12Фото 3 |
Kershaw Osso Sweet |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kershaw 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kershaw.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kershaw Osso Sweet
Усі ціни 12 →Kershaw Oso Sweet (1830) | 1 930 грн. |
Нож Kershaw Oso Sweet 1830 | 1 930 грн. |
Ніж Kershaw Oso Sweet (1830) | 1 930 грн. |
Нож Kershaw Oso Sweet (1830) 1830 | 1 930 грн. |
Ніж Kershaw Oso Sweet (1830) 1830 | 1 930 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →