Похідний ніж Kershaw Grinder
Відео 12Фото 7 |
Kershaw Grinder |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kershaw 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kershaw.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kershaw Grinder
Усі ціни 15 →Нож складной Kershaw Grinder (длина: 197мм, лезвие: 83мм), черный 174-1038 | 1 420 грн. |
Нож Kershaw Grinder (1740.02.21) | 1 461 грн. |
Kershaw Grinder (1319) | 1 460 грн. |
Нож Kershaw Grinder 1319 | 1 460 грн. |
Ніж Kershaw Grinder (1319) | 1 578 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →