Штампований диск KFZ 9327 6,5x16/5x115 ET41 DIA70,3
від 2 381 до 2 639 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 115 мм ЦО (DIA):70.3 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації KFZ 9327 1
Характеристики
KFZ 9327 6,5x16/5x115 ET41 DIA70,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 9327 6,5x16/5x115 ET41 DIA70,3
ALST (KFZ) 9327 6.5x16 5x115 ET41 DIA70.3 | 2 639 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 9327 6.5x16 5x115 ET41 DIA70.3 Black | 2 454 грн. |
Диск KFZ 9327 black R16 W6,5 PCD5x115 ET41 DIA70,3 | 2 381 грн. |
Закрити
Схожі