Штампований диск KFZ 8380 6x15/5x100 ET38 DIA57
від 2 342 до 2 496 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації KFZ 8380 2
Характеристики
KFZ 8380 6x15/5x100 ET38 DIA57 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 8380 6x15/5x100 ET38 DIA57
Сортувати
ALST 8380 6,0x15/5x100 D57,0 ET38 B | 2 496 грн. |
KFZ 8380 (R15 W6.0 PCD5x100 ET38 DIA57) черный | 2 349 грн. |
KFZ ALST (KFZ) 8380 B R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57 | 2 408 грн. |
Диск KFZ 8380 Black R15 W6,0 PCD5x100 ET38 DIA57 | 2 446 грн. |
ALST (KFZ) 8380 Volkswagen 6x15 5x100 ET38 DIA57 Black | 2 481 грн. |
ALST (KFZ) 8380 Volkswagen 6x15 5x100 ET38 DIA57 Black | 2 342 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 8380 Volkswagen 6x15 5x100 ET38 DIA57 Black | 2 372 грн. |
Закрити
Схожі