Біти / торцеві голівки KING TONY 4105PR
KING TONY 4105PR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 4105PR
Набор головок KING TONY 1/2" 5 шт. (4105PR) 4105PR | 937 грн. |
Набір головок KING TONY 1/2" 5 шт. (4105PR) 4105PR | 881 грн. |
KING TONY Набір головок KING TONY 1/2" 5 шт. (4105PR) 4105PR | 881 грн. |
Набір головок KING TONY 1/2" 5 шт. (4105PR) | 1 035 грн. |
Набір біт KING TONY Spline 1/2" 5 предметів М8-М16 (4105PR) | 800 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →