Біти / торцеві голівки KING TONY 1001MR
KING TONY 1001MR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 1001MR
Набор бит King Tony 1/4" 10ед. (1001MR) | 970 грн. |
Тріскачка KING TONY під біти та головки 1/4" з набором біт 10 шт (1001MR) | 946 грн. |
KING TONY Тріскачка KING TONY під біти та головки 1/4" з набором біт 10 шт | 946 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →