Біти / торцеві голівки KING TONY 9TD034MR
KING TONY 9TD034MR |
|
Набір головок для відкручування пошкоджених (злизаних) гайок і болтів
Не використовувати з пневмогайковертом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 9TD034MR
Усі ціни 6 →Набор головок KING TONY 1/2" 4 шт. 21 - 27 мм для снятия поврежденных гаек | 2 537 грн. |
Набір головок KING TONY 1/2" 4 шт. 21 - 27 мм для зняття пошкоджених гайок | 2 655 грн. |
KING TONY 21-27 мм 4 шт. (9TD034MR) 21-27мм4шт.(9TD034MR) | 2 655 грн. |
KING TONY Набір головок KING TONY 1/2" 4 шт. 21 - 27 мм для зняття пошкодж | 2 655 грн. |
Набір головок KING TONY 1/2" 4 шт. 21 - 27 мм для зняття пошкоджених гайок | 3 156 грн. |
Набор головок KING TONY 9TD034MR 4 ед 21-27мм | 2 622 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →