Біти / торцеві голівки KING TONY 9-3523MR
KING TONY 9-3523MR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 9-3523MR
Набор торцевых головок 6-22 мм 3/8" King Tony на ложементе, 23 шт 9-3523MR | 2 759 грн. |
Набір інструментів KING TONY 23 шт. (9-3523MRV11) 9-3523MRV11 | 3 435 грн. |
KING TONY Набір інструментів KING TONY 23 шт. (9-3523MRV11) 9-3523MRV11 | 3 435 грн. |
Набір інструментів KING TONY 23 шт. (9-3523MRV11) | 3 935 грн. |
Набір інструментів KING TONY 23 шт. (9-3523MRV11) | 4 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →