Біти / торцеві голівки KING TONY 4126PR
KING TONY 4126PR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 4126PR
Набор головок бита Spline King Tony 1/2" 4ед. (4126PR) | 688 грн. |
Набор бит KING TONY Spline 1/2" М6; М8; М10; М12 (4126PR) 4126PR | 662 грн. |
Головка торцева KING TONY Spline 1/2" М6; М8; М10; М12 (4126PR) 4126PR | 688 грн. |
KING TONY Головка торцева KING TONY Spline 1/2" М6; М8; М10; М12 (4126PR) | 688 грн. |
Комплект біт KING TONY SPLINE 1/2" М6, М8, М10, М12 (4126PR) | 689 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →