Гайковерт KING TONY 44118MP
Фото 8 |
KING TONY 44118MP |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 44118MP
Усі ціни 7 →Гайковерт пневматический King Tony 1/2" (44118MP) | 12 577 грн. |
Гайковерт KING TONY пневмо 1/2" 678 Нм с удлиненными головками (44118MP) 4 | 10 819 грн. |
Гайковерт KING TONY пневмо 1/2" 678 Нм з головками подовженими (44118MP) 4 | 12 576 грн. |
KING TONY Гайковерт KING TONY пневмо 1/2" 678 Нм з головками подовженими ( | 12 576 грн. |
Гайковерт пневматичний KING TONY 44118MP | 12 577 грн. |
Гайковерт KING TONY пневмо 1/2" 678 Нм з подовженими головками (44118MP) | 14 906 грн. |
Пневматичний гайковерт KING TONY 1/2" 678 Нм з головками удлин. (44118MP) | 11 696 грн. |
Модификації KING TONY 44118MP
Ціни на KING TONY 44118MP |
---|---|---|---|---|
KING TONY 33411-040 | від 7 722 грн. | 8 пропозицій | ||
KING TONY 44116MP | від 9 948 грн. | 6 пропозицій | ||
KING TONY 44118MP | від 10 819 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →