Набір інструментів Yato YT-38891
Відео 1Фото 5 |
Yato YT-38891 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-38891
Усі ціни 15 →Набор ручного инструмента Yato YT-38891 в кейсе, 109 шт | 8 699 грн. |
Набор инструмента Yato 1/2", 1/4" 109ед. 6PT (YT-38891) | 8 550 грн. |
Набір інструментів YATO 109шт (YT-38891) | 7 204 грн. |
Набір інструментів YATO 1/4" 1/2" 109 YT-38891 | 9 219 грн. |
Yato Набор головок торцевых Yato 1/2", 1/4" с инструментами, насадками 109 | 7 920 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →