Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BB1K2/32
Відео 7Фото 4 |
Kingston Fury KF426C16BB1K2/32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BB1K2/32
Усі ціни 27 →Kingston DDR4 32GB (2x16GB) 2666Mhz FURY Beast Black (KF426C16BB1K2/32) KF | 3 190 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/2666 Kingston Fury Beast Black (KF426C16BB1K2/3 | 2 976 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 32 GB (2x16GB) DDR4 2666 MH | 3 426 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16GB) DDR4 2666 MHz Beast (KF426C16BB1K2/32) | 3 111 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16GB) DDR4 2666 MHz Beast (KF426C16BB1K2/32) | 3 081 грн. |
ще 20 пропозицій
Хороша пам'ять недорого відносно. Встановив та забув. Гнати не пробував. Перевірив двічі мемтестом – помилок немає. Раніше брав знайомому комплект на 16гб. -Безпроблемна пам'ять. не виявив Alex Crime: користуюся Kingston Fury KF432C16BB1K2/32 менше місяця |
Цікаво, що майже легко (+0,1В) і стало +600 МГц без зміни затримок. Якість, ціна Все добре Максим Сергієнко: користуюся Kingston Fury KF432C16BB1K2/32 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BB1K2/32 | від 2 937 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BBK2/32 | від 3 042 грн. | 35 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF432C16BB1K2/32 | від 3 015 грн. | 42 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF432C16BBK2/32 | від 3 044 грн. | 36 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF436C18BBK2/32 | від 3 251 грн. | 42 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF437C19BB1K2/32 | від 3 860 грн. | 34 пропозиції |
Рекомендуємо