Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF432C16BBK2/16
Відео 3Фото 4 |
Kingston Fury KF432C16BBK2/16 |
|
Колись популярна оперативна пам'ять, яка довгий час виходила під прапорами HyperX Fury, але змінила вивіску після покупки бренду HyperX гігантом Hewlett-Packard. Завдяки використанню добірних чіпів пам'яті, якісним теплознімачам та високому контролю якості ця пам'ять здобула репутацію надійної та серйозної пам'яті з гарним розгінним потенціалом. Комплект модулів Fury Beast DDR4 2x8Gb має високий ступінь сумісності та здатний працювати у будь-яких конфігураціях, побудованих на основі процесорів Intel Core та AMD Ryzen.
Складається з двох односторонніх 8-чіпових модулів (2х8 Гб) зі штатними таймінгами CL16 та підтримкою технології XMP з вшитими профілями розгону пам'яті. Заявлена висока тактова частота (3200 МГц) забезпечує значну пропускну здатність і серйозний приріст у швидкості в порівнянні з класичними модулями DDR4 2400. Для стабільної роботи під інтенсивним навантаженням є пасивне охолодження у вигляді металевого радіатора, що прикриває чипи пам'яті. Щоб зберегти спадковість, дизайнери Kingston не стали взагалі нічого змінювати у зовнішності, тому зовні планки виглядають практично так само, як і попередники по серії HyperX Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF432C16BBK2/16
Усі ціни 40 →Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz FURY Beast Black (KF432C16BBK2/16) KF43 | 1 699 грн. |
Модуль пам'яті Kingston Fury Beast Black DDR4-3200 16GB (KIT 2x8GB) (KF432 | 1 699 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 2x8GB/3200 Kingston Fury Beast Black (KF432C16BBK2/16) | 1 699 грн. |
Пам'ять для ПК Kingston DDR4 3200 16GB KIT (8GBx2) FURY Beast Black ( | 1 899 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 Kingston FURY Beast 2x8GB 3200MHz (KF432C16BBK2/16) | 1 789 грн. |
2 0 1 6 |
В усіх моїх збірках ПК використовую оперативну пам'ять фірми Kingston. Ніколи не було жодних проблем. Будь-якими розгонами не займаюся, але гарний вигляд і охолодження [censored] не заявимо. Працює добре, швидкість велика. - Kingston
- дизайн - частоти - Швидкість - охолодження не має Олег: |
Найкраще переплатіть і візьміть Renegade Ціна Нестабільні xmp профілі
Працює стабільно тільки на рідних 2400 мгц Просто пчел: користуюся Kingston Fury KF432C16BBK2/16 менше місяця |
Ryzen 5500
Asus PRIME B550M-A. Завелося все лише на 3000. На 3200 виставленому в D.O.C.P пк пищіть як різання. Доречі одна планка таки завелася на 3200, можливо, шлюб. Andrey Yousypov: користуюся Kingston Fury KF432C16BBK2/16 менше місяця |
І на якій максимальній частоті ?
Безпрограшний варіант
Ціни на оперативну пам'ять останнім часом радують – комплекти DDR-3200 стоять на рівні бюджетної ноутбучної пам'яті, а модулі DDR5 поступово дешевшають та виходять у маси. Єдиною проблемою залишається розрив у ціні між тими самими комплектами DDR4 з високою тактовою частотою. Наприклад, модулі класу 4000+ МГц, безсумнівно, додадуть швидкодії системі, проте різниця їх у вартості може бути дворазовою, через що така покупка не має особливого сенсу. Тому, як і рік тому, для ігрових ПК початкового та середнього рівня ми продовжуємо рекомендувати двоканальні комплекти DDR4-3200 ємністю 8 ГБ на планку. І майже кожного разу першим вибором стає пам'ять серії Fury Beast.
Старий друг краще нових двох
А все тому, що ця лінійка найпопулярнішої серед геймерів оперативної пам'яті, яка прославилася своєю зовнішністю, безвідмовністю, низьким відсотком браку та високим розгінним потенціалом. І навіть після того, як права на бренд Fury перейшли до рук Kingston, нічого не змінилося. Фахівці Kingston не стали лагодити робочий велосипед і зберегли знайомий дизайн лише злегка адаптувавши модулі пам'яті під нинішні високошвидкісні реалії. Завдяки використанню добірних чіпів пам'яті та підтримці технології XMP 2.0 цей комплект Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb легко підхоплює швидкість 3200 МГц. Шанувальники ручного буста можуть спробувати удачі з налаштуваннями затримок та напруги у спробах піднятися до 3600 МГц та вище.
Фірмові чорні радіатори
Для зниження робочої температури та спрощення розгону обидва модулі оснащені фірмовими радіаторами. Вони були оформлені в тому ж стилі, що і ОЗП серії HyperX Fury, з такими ж фактурними металами і невисокими гребінцями. Висота радіатора становить 34 мм, тому у потенційного власника не повинно виникнути проблем із встановленням високого баштового кулера або системи СРО.
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF426C16BBK2/16 | від 1 659 грн. | 36 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF432C16BBK2/16 | від 1 694 грн. | 40 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF436C17BBK2/16 | від 1 864 грн. | 37 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF437C19BBK2/16 | від 2 680 грн. | 2 пропозиції |