Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF432C16BB1/16
Відео 2Фото 3 |
Kingston Fury KF432C16BB1/16 2666 МГц CL16 дворангова 2666 МГц CL16 однорангова 3200 МГц CL16 дворангова 3200 МГц CL16 однорангова 3600 МГц CL18 3733 МГц CL19 |
|
Поодинока пам'ять DDR з оверклокерської лінійки Fury Beast, яка прийшла на зміну популярній серії HyperX Fury. Позиціонується як універсальний продукт, який однаково доречно виглядатиме в серйозному ігровому ПК, мультимедійному комп'ютері або робочій станції для монтажу та рендерингу. Незважаючи на демократичну ціну, ця пам'ять відрізняється високим контролем якості, добре розганяється і при цьому коштує недорого.
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb здатна стабільно працювати з ефективною тактовою частотою 3200 МГц, стандартними таймінгами 16-18-18 та напругою 1.35 В. Можливі й інші конфігурації налаштувань, включаючи більш високі тактові частоти та більший час затримки. Змінити їх можна як за допомогою ручного налаштування у BIOS, так і за допомогою активації технології XMP 2.0, в яку вже вшиті профілі розгону. Щоб пам'ять адекватно реагувала на розгін, модулі пам'яті та контролер, що управляє, прикрили алюмінієвим теплорозсіювачем. Його оформили в тому ж стилі, що впізнається, що і пам'ять HyperX Fury. Таким чином у Kingston висловили повагу легенді та зберегли наступність серії.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF432C16BB1/16
Усі ціни 38 →Kingston DDR4 16GB 3200Mhz FURY Beast Black (KF432C16BB1/16) KF432C16BB1/1 | 1 599 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 16GB/3200 Kingston Fury Beast Black (KF432C16BB1/16) K | 1 599 грн. |
Пам'ять для ПК Kingston DDR4 3200 16GB Kingston Fury Beast (KF432C16B | 1 739 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 Kingston FURY Beast 16GB 3200MHz (KF432C16BB1/16) | 1 589 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 16 GB DDR4 3200 MHz Beast B | 1 932 грн. |
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF426C16BB1/16 | від 1 473 грн. | 34 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF426C16BB/16 | від 1 699 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF432C16BB1/16 | від 1 574 грн. | 38 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF432C16BB/16 | від 1 476 грн. | 35 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF436C18BB/16 | від 1 619 грн. | 35 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x16Gb KF437C19BB1/16 | від 2 565 грн. | 2 пропозиції |