Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32
Відео 11Фото 6 |
Kingston Fury KF556C40BBK2-32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32
Усі ціни 56 →Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 5600Mhz FURY Beast Black (KF556C40BBK2-32) KF5 | 5 199 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY Beast DDR5-5600 32GB KIT (2x16GB) (KF556C40BW | 5 189 грн. |
Модуль пам`яті DDR5 2x16GB/5600 Kingston Fury Beast Black (KF556C40BBK2-32 | 5 199 грн. |
Модуль пам'яті DDR5 Kingston FURY Beast 2x16GB 5600MHz (KF556C40BBK2-32) | 4 879 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 32 GB (2x16GB) DDR5 5600 MH | 4 951 грн. |
ще 20 пропозицій
Завелася на АМ5 із ЄХРО на 6000 МГц без проблем. Температура 30+ - градусів. Помірна ціна, низький профіль. На даний момент не виявив |
Цей сет не працює на повні 6000 у Asus TUF GAMING X670E-PLUS WIFI та AMD Ryzen 7 7700x. Працює тільки на стоку 4800. Коди вибираєш EXPO налаштування розгону біос не запускається. На мат платі цій проходив тести із заяви виробника. Насправді не працює. Працює як сет за 3500 грн хоча коштує майже вдвічі більше Не працює під час встановлення розгону EXPO. Хоча повинен працювати. Це не шлюб так як замінивши на сет теж кінгстон KF560C36BBEAK2-32 і він так само не працював. Serj: користуюся Kingston Fury KF560C36BBEK2-32 менше місяця |
6000 з коробки - це круто!
Завелася на Z690 prime після оновлення біосу. Доречі, гріється при нормальній роботі до 44 градусів. 6000 МГц Німа Sanger: користуюся Kingston Fury KF560C36BBEK2-32 менше місяця |
Додати відгук
8 травня 2022, 16:16
Висота планки #
Добрий день, яка висота планки? Вкладається у 42 мм, наприклад під кулер Deepcool AK620 на материнці Asus ROG STRIX Z690-F GAMING WIFI?
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32 | від 4 631 грн. | 31 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C36BBEK2-32 | від 4 597 грн. | 58 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32 | від 4 446 грн. | 46 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C36BBEK2-32 | від 4 749 грн. | 46 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32 | від 4 745 грн. | 57 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32 | від 5 255 грн. | 38 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32 | від 4 949 грн. | 54 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →