Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 1x8Gb KF430C15BB/8
Відео 2Фото 3 | Очікується у продажу 2 737 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 8; Планок у комплекті: 1; Тип пам’яті: DDR4; Тактова частота: 3000; CAS-латентність: CL15; |
Kingston Fury KF430C15BB/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 1x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 1x8Gb KF426C16BB/8 | від 749 грн. | 29 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x8Gb KF432C16BB/8 | від 799 грн. | 33 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x8Gb KF436C17BB/8 | від 881 грн. | 30 пропозицій |