Карта пам'яті Kingston SD Canvas React Plus 128 ГБ
Відео 5Фото 14 |
Kingston SDXC Canvas React Plus 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston SD Canvas React Plus 128 ГБ
Усі ціни 20 →Карта пам`яті Kingston SDXC 128GB C10 UHS-II U3 R300/W260MB/s (SDR2/128GB) | 4 319 грн. |
KINGSTON 128GB SDXC C10 UHS-II U3 (SDR2/128GB) | 4 319 грн. |
Карта памяти Kingston 128gb sdxc class 10 uhs-ii u3 Canvas React Plus (sdr | 3 869 грн. |
KINGSTON 128GB SDXC C10 UHS-II U3 (SDR2/128GB) | 4 319 грн. |
Kingston 128 GB SDXC Class 10 UHS-II U3 Canvas React Plus SDR2/128GB | 4 319 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston SD Canvas React Plus
Ціни на Kingston SD Canvas React Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas React Plus 32 ГБ | від 1 043 грн. | 15 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas React Plus 64 ГБ | від 1 906 грн. | 20 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas React Plus 128 ГБ | від 3 602 грн. | 20 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas React Plus 256 ГБ | від 7 290 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →