Карта пам'яті Kingston SD Canvas React Plus 256 ГБ
Відео 5Фото 14 |
Kingston SDXC Canvas React Plus 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston SD Canvas React Plus 256 ГБ
Усі ціни 21 →Карта пам`яті Kingston SDXC 256GB C10 UHS-II U3 R300/W260MB/s (SDR2/256GB) | 8 979 грн. |
KINGSTON 256GB SDXC C10 UHS-II U3 (SDR2/256GB) | 8 979 грн. |
Карта памяти Kingston 256gb sdxc class 10 uhs-ii u3 Canvas React Plus (sdr | 8 277 грн. |
KINGSTON 256GB SDXC C10 UHS-II U3 (SDR2/256GB) | 8 979 грн. |
Карта пам'яті Kingston 256 GB SDXC Class 10 UHS-II U3 Canvas React Plus (S | 7 599 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston SD Canvas React Plus
Ціни на Kingston SD Canvas React Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas React Plus 32 ГБ | від 989 грн. | 16 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas React Plus 64 ГБ | від 1 890 грн. | 23 пропозиції | ||
Kingston SD Canvas React Plus 128 ГБ | від 3 622 грн. | 23 пропозиції | ||
Kingston SD Canvas React Plus 256 ГБ | від 7 590 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →